Aroja 60001

Cena produktu Aroja 60001 není známa.

 

Popis produktu Aroja 60001: Meteostanice je vybavena kapilárovým teploměrem, barometrem průměru 105 mm a vlhkoměrem o průměru 65 mm. Podložka je z bukového masivního dřeva lakovaného do odstínu ořech. Technické parametry ... > více informací


Aroja 60001 - popis

nahoru

Meteostanice je vybavena kapilárovým teploměrem, barometrem průměru 105 mm a vlhkoměrem o průměru 65 mm. Podložka je z bukového masivního dřeva lakovaného do odstínu ořech.
Technické parametry

Šířka: 140 mm
Výška: 490 mm
Průměr přístroje: 105 mm
Hmotnost: 570 g
Barva přístroje: zlatá
Barva obroučky: zlatá
Barva podkladu: buk - moření ořech
Teploměr: Ano
Barometr: Ano
Vlhkoměr: Ano

Jak funguje barometr?
Mechanický barometr neboli deformační tlakoměr známý též pod pojmem aneroid funguje na tomto principu: když tlak vzduchu v okolí stoupá, je kovová aneroidová krabička uvnitř tlakoměru stlačena, pokud klesá, dojde k jejímu roztažení. Tato kolísání jsou přenášena pomocí soustavy pák na ručičku. Vnitřní mechanizmus však má své třecí plochy a převodní odpor, a proto každý mechanický barometr má svoji vnitřní hysterzi, která se projevuje určitým zpožďováním ukazatele. To je také důvod, proč je nutné na přístroj poklepat pro zjištění přesné okamžité hodnoty atmosférického tlaku.

Výrobce Aroja
Typ Analogové
Měření tlaku
Informace o parametru Měření tlaku
Ano
S vlhkoměrem Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Aroja 60001 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šicí stroje nebo Nahřívací dečky, Epilátory, Příslušenství k vysavačům.

Nejlevnější Aroja 60001 akční ceny - Levné Aroja 60001

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Aroja 60001 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Aroja 60001 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Meteostanice.