Hyundai WS 8230

Cena produktu Hyundai WS 8230 není známa.

 

Popis produktu Hyundai WS 8230: Meteorologická stanice s barevným LCD displejem a externím senzorem. Předpověď počasí, tendence barometrického tlaku, fáze měsíce, čas řízen rádiovým signálem. ení nic lepšího, než když máte všec... > více informací


Hyundai WS 8230 - popis

nahoru

Meteorologická stanice s barevným LCD displejem a externím senzorem. Předpověď počasí, tendence barometrického tlaku, fáze měsíce, čas řízen rádiovým signálem.
ení nic lepšího, než když máte všechny důležité informace přehledně seřazeny na jednom místě. Vše, co chcete vědět o aktuálním či budoucím počasí, čase nebo datu, budete moci pohodlně sledovat díky vaší nové meteorologické stanici Hyundai WS 8230! Nejenže vám poskytne spoustu důležitých informací, ale dokáže vám nabídnout také šikovné funkce a v neposlední řadě také krásný moderní design.
Poznejte, jak se obléknout ven

Meteorologická stanice Hyundai WS 8230 vás bude informovat o aktuální vnitřní i venkovní teplotě a stejně tak o míře vnitřní i venkovní vlhkosti. Během vteřiny tak poznáte, co si obléknout ven. Přístroj disponuje také pamětí na minimální a maximální naměřené hodnoty. Jestliže vás zajímá, jaké počasí vás teprve čeká, podívejte se na barevnou animaci uprostřed přístroje, která představuje právě předpověď počasí. Stanice zobrazuje také tendence barometrického tlaku.

Informace přehledně i barevně!

Velmi praktický tvar přístroje vám umožní jeho umístění kamkoliv budete potřebovat. Perfektně zapadne do každé místnosti vašeho domova díky nenápadnému, modernímu designu. Podstatnou částí meteostanice je její displej. Všechny důležité informace si tak budete moci bez problémů přečíst na přehledném LCD displeji, který navíc dokáže zobrazit i barvy a animace. Jednotlivé údaje tak budou barevně rozlišeny, díky čemuž je snáze vyhledáte a odlišíte.
Využijte všeho, co se vám nabízí

Zajímá-li vás, v jaké fázi se nyní nachází měsíc, pak vás meteostanice také potěší. O aktuálním stavu měsíce vás totiž bude informovat v dolní části displeje. Stejně tak vám vždy spolehlivě zobrazí příslušné datum, den a samozřejmostí jsou také digitální hodiny, které mají vždy naprosto přesný čas, jsou totiž řízeny rádiovým signálem DCF 77. Přístroj budete moci pohodlně využít také jako budík, který navíc disponuje funkcí SNOOZE. Tato funkce umožní odložení alarmu na dalších pár minut a vy tak budete moci ještě chvilku nerušeně spát.

Měřte teplotu na více místech!

Velkou výhodou pro vás je také možnost zapojení až 3 na sobě nezávislých externích čidel k jedné meteostanici. Měřit teplotu tak budete moci kdekoliv to jen bude potřeba. Stanice funguje na 3 AAA baterie, které nejsou součástí balení. Teplotní senzor ke své činnosti potřebuje 2 AA baterie. Buďte vždy spolehlivě informováni o všem, co se okolo vás děje a mějte všechny informace hezky na jednom místě. Meteorologická stanice Hyundai WS 8230 vám zaručí aktuální a přesné informace, které navíc přehledně zobrazí na barevném displeji.

Výrobce Hyundai
Typ Digitální
Měření venkovní teploty
Informace o parametru Měření venkovní teploty
Ano
Měření vnitřní teploty
Informace o parametru Měření vnitřní teploty
Ano
S budíkem Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hyundai WS 8230 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šicí stroje nebo Teploměry a vlhkoměry, Nahřívací dečky, Příslušenství k vysavačům.

Nejlevnější Hyundai WS 8230 akční ceny - Levné Hyundai WS 8230

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hyundai WS 8230 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hyundai WS 8230 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Meteostanice.