Solight TE66

Cena produktu Solight TE66 není známa.

 

Popis produktu Solight TE66: Meteostanice Solight TE66 Vám poskytne základní údaje o aktuálním stavu teplot, vlhkosti a také jednoduchou předpověď počasí. Umožní připojit až 3 externí bezdrátová čidla (jedno součástí balení) ... > více informací


Solight TE66 - popis

nahoru

Meteostanice Solight TE66 Vám poskytne základní údaje o aktuálním stavu teplot, vlhkosti a také jednoduchou předpověď počasí. Umožní připojit až 3 externí bezdrátová čidla (jedno součástí balení) a může se pochlubit velkým displejem, na kterém dokáže zobrazit datum, čas, naměřené hodnoty a již zmiňovanou předpověď počasí.

Solight TE66 dokáže přehledně zobrazovat naměřené hodnoty na 5" (13,0 x 6,5cm) velkém displeji a na vnitřní paměť se zaznamenávají maximální a minimální naměřené hodnoty. Rozsah měření vnitřní teploty se pohybuje v rozmezí -9 °C až +50 °C a vnější teploty -35 °C až 50 °C. Vnitřní vlhkost je meteostanice schopna měřit v rozmezí 20% - 95%.

Zobrazuje nejen výsledky měření, čas a datum, ale dokonce je vybavena také budíkem a hodiny jsou řízeny rádiovým signálem. Mezi zajímavé schopnosti patří také indikátor vývoje teplot, upozornění na dosažení nastavené teploty, ukazatel úrovně komfortu, ukazatel stavu baterie či fáze Měsíce.

Přístroj je v základním balení vybaven jedním bezdrátovým čidlem. Můžete si dokoupit druhé a třetí čidlo, která pracují s meteorologickou stanicí současně. Dosah bezdrátového přenosu z venkovního čidla je cca 30 m ve volném prostoru bez překážek. Skutečný dosah závisí na překážkách v cestě signálu. Každá překážka (střecha, stěna, strop, silný strom apod.) sníží efektivní dosah. K napájení stanice slouží 2x AA baterie a čidla 2x AAA baterie (baterie nejsou součástí balení).

Výrobce Solight
Bezdrátové Ano
Měření venkovní teploty
Informace o parametru Měření venkovní teploty
Ano
Měření vnitřní teploty
Informace o parametru Měření vnitřní teploty
Ano
S budíkem Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Solight TE66 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šicí stroje nebo Teploměry a vlhkoměry, Nahřívací dečky, Příslušenství k vysavačům.

Nejlevnější Solight TE66 akční ceny - Levné Solight TE66

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Solight TE66 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Solight TE66 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Meteostanice.


Zkuste také...

SOLIGHT TE74